h1

Eesti täiskasvanute Eesti meistrivõistlustel

07/18/2016
FOTO: Tanel Meos/EKJL

FOTO: Tanel Meos/EKJL

Kurtide MMilt naasin 2 medaliga, otsustasin, et suvehooaja lõpus teen ühe korraliku võistluse veel -Eesti MV, mis toimus 16-17.07.2016 . Registreerisin ennast 100m tõkkejooksule ja kaugushüppele.

Enne tõkkejooksu algust oli 9 osalejat, kohapeal saime teada, et 2 inimest loobusid. Öeldi, et 7 sportlase tõttu toimub ainult otse finaal, mis algab kell 18.50. Keegi palus, kas saab lisajooksu teha. Olin sellega nõus. Peale tõkkejooksu lisajooksu oli väga hea tunne kuigi  jooks läks natuke viletsalt ja  pääsesin neljandana finaali ajaga 14,70 (+1,4). Finaaljooksus oli tugev konkurents. Finaaljooks oli vägev show, kuna Jurkatammega oli meil väga tihe konkurents. Sel korral ületasime finishijoone sekundi pealt sama ajaga 14,41 (+3,3). ootasime tulemust, kes saab 3 koha. Tunnistati, et olin Jurkatammest napilt ees, seega sain 3 koha :). Tunne oli väga hea.

Halb uudis oli aga see, et lõpufinaalis tundsin nagu tõmbasin reielihase ära, aga õnneks pole hullu, pöördusin kohe medõe juurde, kes pani jääd  selle peale. Otsustasin treeneriga, et loobun kaugushüppest vigastuse tõttu. See on tark tegu 😉

Pean endale tunnistama, et olen see suvi hästi võistelnud 🙂

Tänan siinkohal veel palavalt oma treenerit, peret, sõpru, massööri ning ka sponsoreid, kes mind igati alati aitasid ja kannustasid. Suur kummardus minu poolt Teile, ilma Teieta poleks see õnnestunud.

Advertisements

Lisa kommentaar

Täida nõutavad väljad või kliki ikoonile, et sisse logida:

WordPress.com Logo

Sa kommenteerid kasutades oma WordPress.com kontot. Logi välja /  Muuda )

Google+ photo

Sa kommenteerid kasutades oma Google+ kontot. Logi välja /  Muuda )

Twitter picture

Sa kommenteerid kasutades oma Twitter kontot. Logi välja /  Muuda )

Facebook photo

Sa kommenteerid kasutades oma Facebook kontot. Logi välja /  Muuda )

Connecting to %s

%d bloggers like this: